خرید زودپز برقی تفال
قیمت اتو بخار تفال
نمایندگی تفال در تهران
قیمت سرخ کن تفال
توتون پیپ مرغوب
قیمت انواع پیپ
فروشگاه سیگار برگ در تهران
دوره های آموزش آشپزی
آموزشگاه شیرینی پزی در تهران
دوره کافی شاپ حرفه ای
تور کربلا هوایی
خرید بک لینک
تور قبرس شمالی
تور کوش آداسی
ساخت وبلاگ
قیمت تشک طبی
تكنيك پيپ كشيدن تنفسي پاسارگاد تاباك |قهوه جوش| پيپ| توتون| فندك زيپو

احتمالا درباره اين تكنيك (Breath Smoking) اسموك پيپ شنيده باشيد و شايد هم نه !

به دور از بيان جزئيات و اضافات،  لب كلام در مورد اين روش اين است كه اساس اين تكنيك تمركز بر روي دم و بازدم در هنگام پيپ كشيدن است!  به چه صورت !؟
به اين طريق كه ابتدا پيپ را در دهان و در بين دندان ها قرار داده ،  لب ها و دهان خود را كاملا مي بنديد و شروع به پيپ كشيدن ميكنيد به اين صورت كه هواي ورودي در هنگام اسموك را به دو بخش تقسيم ميكنيد ،  حجم بيشتر هوا را از طريق بيني و حجم كمتر هوا را از طريق مسير هواي پيپ به داخل دهان هدايت ميكنيد ، مقدار حجم هواي ورودي بين بيني و پيپ را مي توان تغيير داد اگر هواي ورودي از طريق پيپ بيشتر شود توتون با حرارت بالاتري خواهد سوخت ،  معمولا 70 تا 80 درصد حجم هواي ورودي از راه بيني و مابقي از طريق پيپ مي باشد .
در هنگام بيرون دادن هوا و دود انباشته شده در دهان ،  برعكس عمل ميكنيد يعني حجم هواي بيشتر از طريق پيپ و حجم كمتر هوا از راه بيني به بيرون فرستاده مي شود .
توجه داشته باشيد كه عمل خارج كردن دود و هوا بسيار آرام صورت گيرد در غير صورت توتون و خاكستر داخل پيپ به بيرون پرتاب مي شود .
در حين اسموك دهان و لب ها كاملا بسته باشد .
بعد از 3 يا 4 بار اسموك و يا بيشتر بسته به حجم ريه و دهان و توانايي اسموكر ،  دهان خود را باز كرده و تمام دود انباشته در دهان را خارج كنيد .
توجه داشته باشيد كه در اين روش در حين اسموك با دهان بسته تمام حجم دود معمولا خارج نميشود و در مرحله آخر و باز شدن دهان حجم دود قابل قبولي از دهان خارج مي شود كه خود همين امر باعث مي شود كه طعم و مزه توتون را به خوبي حس كنيد .
مزيت ديگر اين روش داغ نشدن پيپ است به دليل آرامش موجود در حين اسموك با اين تكنيك .
به ياد داشته باشيد روش ها و تكنيك هايي كه براي شما دوستان توضيح داده مي شود نيازمند تمرين ،  ممارست ، تكرار و صبر و آرامش است كه پيشنهاد ميكنم براي اين كار از زمان هاي تنهايي و خلوت خود نهايت استفاده را ببريد .

منبع: سايت پاسارگاد تاباك


برچسب‌ها: پيپ،


تاريخ : ۲۰ دى ۱۳۹۵ | ۱۲:۵۵:۴۴ | نويسنده : pasargadtabac | نظرات (0)
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]